ŠTĚŇATA / PUPPIES

Aktuálně nemáme žádná štěňátka k odběru ani neplánujeme další vrh.


heart FOTOGALERIE heart


Rodiče / Parents

VRH / LITTER "D" - 15.2.2011

RODOKMEN/PEDIGREE


 


 VRH / LITTER "C" - 9.3.2010

Vrh "C"

 RODOKMEN / PEDIGREE


 VRH / LITTER "B" - 19.2.2010

 


 VRH / LITTER "A" - 3.5.2009 

Prent a Lorraine

 


  S chovem v květnu 2009 začínáme, ale jako tato první, tak i budoucí štěňátka, budou od malička součástí celé smečky, i když také mají s maminkou svoje útočiště ve formě pelíšku. Všechny naše miláčky krmíme jen kvalitními granulkami (Royal Canin) a občas jim přilepšíme vařeným masenkem, které je nastaveno rýží. Samozřejmostí je i pravidelná veterinární péče, včetně preventivních prohlídek, tak abychom všechny pejsky udržovali v nejlepší kondici.

  Od prvních samostatných krůčků se snažíme štěňátka "vychovávat" k čistotě, tak aby budoucím páníčkům dělali potřebu jen tam kam mají, i když drobné nehody se stávají. Jsou to živí tvorečkové ne naprogramované stroje.

  Všechna naše šťeňátka půjdou k majiteli řádně naočkována (dle odpovídajícího věku) a očipována, vybavena Mezinárodním očkovacím průkazem. Určitě je na cestu také vybavíme oblíbenou hračkou a něčím co bude vonět domácím pelíškem (třeba podložka, ručník apod.), tak aby se štěňátku tolik nestýskalo. Pro jednoudušší start přibalíme novým páníčkům taky dostatek granulek na start.

  Určitě potom budeme rádi, když nás noví páníčci budou průběžně informovat o kondici malých tlamiček, stejně jako o případných výstavních úspěších. Nejdůležitější pro nás však je, aby naši grifonci vyrůstali u hodných lidí, kteří jim budou vracet lásku, kterou umí grifonci dávat mírou vrchovatou. Za to nabízíme "non-stop" servis v případě potřeby poradit nebo pomoci.